SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banese me qira-Student
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
100842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME BANESA ME QIRA PER STUDENT/E ne lagjen AKTASH, KODRA E DIELLIT, ULPIANE, DODONE, QENDER, TOPHANE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE,ME QMIME TE VOLITSHME-1 dhomeshe,2 dhomeshe,3 dhomeshe

Kontakt : Arberi
Tel/Viber. 045/641-794
Tel/Viber. 045/12 00 99

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »