SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DRAGODAN TE KOMUNA E RE
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
100864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Dragodan afer Komunes se Re me saktesishte ne banesat e Tregtis, banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon edhe ngrohje qendrore me rryme..

Banesa leshohet vetem per familjar....
Cmimi i diskutueshem
Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 10:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-(viber)
e-mail:
search-agency@live.com
O.SHK
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »