SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
100931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa 66m2 ne Ulpiane.
Banesa gjindet ne katin e dyte,ka nje dhome gjumi,sallonin,kuzhinen,banjo dhe dy terasa..
Qmimi i baneses eshte 350 euro.
Per me shume info:
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »