SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepia afer parkut te qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
1980
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtepia gjendet afer parkut te qytetit perball lumit terstena ,trualli mund te shfrytzohet edhe per ndertime afariste dhe banesore sipas planit te komunes se vushtrris deri 5 kate.qmimi me marreveshje. pronar abaz osmani,nr i kontaktit +377 44 355 166
Informata rreth publikuesit
Negjmedin
Vushtrri
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »