SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
101017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Ulpiane, banesa ka 65m2, ka nje dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Cmimi eshte 105000euro.
Per me shume informata:
kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »