SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Veternik te Spitali i Zemres - 0548
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
101052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 0548

Lokacioni: te Spitali i Zemres

Siperfaqe 240 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet Kati 1:

- Sallon i Madh dhe nje Banjo

Kati 2:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Kati 3

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- 2 Ari Obor
- Nxemje Qendrore
- Podrum
- Parking

Çmimi €800

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »