SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES LOKALIN AFARIST 045 610 700
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
101070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lokalin 500m2 pergjate ruges Prishtine-Fushe Kosove ne kilometrin e peste perballe "mob-init" apo afer Shf dhe te mesmes "Mihajl Grameno" LOkali gjendet ne rrugen kryesore, perdhes, eshte i gatshem me mundesi ndarjeje ne 5 lokale.

Lokali ka qasje ne rrugen kryesore dhe anesore dmth ne te dy hyrjet.
Informata rreth publikuesit
Drin
Leiden, Netherlands
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »