SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE TASLIGJE
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE TASLIGJE KATI I PARE 2 DHOMA GJUMI 1 SHPAJZ TE MADH QE MUND TE SHENDROHET NE DHOME, SALLONI, KUZHINA DHE DY BALLKONA , KA PARKINGUN PRIVAT DHE TE GJITHA VIZURAT I KA TE ORIENTUARA NGA GJELBRIMI. E MOBILUAR KOMPLET SI SHIHET DHE NE FOTO

RRUGA MBRETERSHA TEUTE

PERBALL KA FUSHAT E TENISIT DHE PARKINGUN


ÇMIMI 90 000 EURO
Informata rreth publikuesit
dienis
Prishtinë
049174789
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »