SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Prishtine (Kodi 228/15)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
101124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k Leshon me qera banesen 80m2 ne Prishtine afre –UBT-
Banesa ka 2 dhoma gjumi ,1 sallon+kuzhine , 1 banjo, 1 terrasa Banesa eshte e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet normale per jetes.
Preferohet per njerz familjar te cilat jane serioz dhe te kujdesshem . Klient serioz.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »