SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa eksluzive me qira te Qafa.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
101154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive me qira te Qafa.
Banesa eshte ne katin e 11, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, ka dy dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase te madhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilete reja.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »