SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Çmimi :
€960.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
101156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 950euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »