SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje Gjilan
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
10117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ;Rruga Murat Kryeziu nr.130 te Kodra e Deshmoreve mbi Spital.
Shtepia ka nje siperfqe te banueshme prej 85m2 (me nxemje qenderore) dhe bodrumin prej 32m2 dhe siperfaqe te oborrit prej 2.84 ari. Oborri eshte i rrethuar ne te gjitha anet. Shtepia posedon dy burime te ujesjellesit, nga rrjeti i qytetit si dhe nga pusi. Problemi i prones eshte i zgjidhur dhe bleresi eventual mund ta realizoj bartjen menjehere pas permbushjes se kushteve te kontrates blerese.
Numri kontaktues : 044- 194 / 245 Ramadan Halimi
044-321708 Besart Halimî
Informata rreth publikuesit
besart
Gjilan
37744321708
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »