SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 5 pllace
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
101190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Capital shet 5 pllace ne fshatin Mramor lagja suteske kilometri i parë afër Liqenit të badovcit me siperfaqe prej : 80 ari , 50 ari , 30 ari , 15 ari dhe 6 ari
Qmimi per ari 2600 i diskutueshem

Për më shum informata lajmërohuni në numërin
044-450-028 ose
agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »