SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FTESE-Agjensioni Vision Group Consulting
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni "Vision Group Consulting" fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave,shtepive,lokaleve afariste, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine dhe me gjere, te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre ne afat te shpejte, te na kontaktojne ne nr e meposhtem:

+377 (0) 45 19 00 19
+377 (0) 45 64 19 74

Ne te njejten kohe kryejme edhe keto sherbime:Vleresim pronash legalizme,investime,konsulence biznesore,ndermjetesim. partneritet,keshilldhenie,asistim,monitorim.


Sheshi Zahir Pajaziti, 10000 Prishtine
infovisiongroup@gmail.com
www.facebook.com/infovisiongroup 
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »