SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DUPLEX NE SHITJE - EMSHIR
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
101221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet duplex-i prej 130 m² ne lagjen Emshir. Eshte ndertes e re e ndertuar me material te kualitetit te larte dhe shume moderne.
Banesa gjendet ne katin perdhes dhe katin e I-re.

Qmimi: 120 000
Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 880 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »