SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne rrugen B Mati 1 banesat e royalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
101222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 230 m2 kuzhina dhomat e gjumit dhe pllakart jane te teja te mobiluara me stil ndersa te tjerat jo.Cmimi 250.000 euro.Banesa ka pamje ne te dyja anet dy ballkona i ka.Dmth banesa ka 6 dhoma gjumi dy sallona me kuzhina ,dy wc, dy banjo dy dy koridora nha 7 metra eshte perfekte Kati i 6 eshte lifti me mirembajtje.Podrum dhe garazha.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
049722720
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »