SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa pent house 340m2 kati i 6-te ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
340 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
101269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa pent house 100m² banim plus 240m² terasa, ne katin e 6-te ne lagjen Mati 1, ndertim i Pozhegu Brothers. Ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike te qytetit nga terasa, ka uje dhe rryme 24 ore, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kendi i lojrave per femije. Posedon dokumentacion te rregullt me flete poseduese. Banesa ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- terasa 240m2
Poashtu ka garazhen dhe depon.
Qmimi eshte 120.000 euro komplet me garazh dhe depo qmimi diskutohet

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »