SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA te rruga B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
101320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne rrugen B,banesag e Lim Projektit.Banesa eshte ne katin e 2.Eshte e mobiluar dhe ka kete rendtije:1 sallon + kuzhine 2 dhoma gjumi (dhoma e femijeve eshte e pamobiluar)1 banjo1 terase e madhe ku kan qasje te ri dhomat.Info: 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »