SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dugoja me Qira ne Rrugen Kryesore ne Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
101352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet dugoja me qira ne rrugen kryesore te Adem Jasharit NR: 89 ne Prizren. Dugoja ka 260 m2, 4 kate dhe podrumin. Kati I pare 51 ka m2, e dyta dhe e treta62 m2, kati I katert ka 50 m2 dhe podrumi ka 51 m2. Dugoja ka nxemje qendrore ne qdo kat, qdo kat ka klima funksionale, dugoja eshte ndertese e re, ka alarm dhe ka kamera ne qdo kat si dhe ne hymje.
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin: +37744113309
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prizren
+37744113309
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »