SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Breg Diellit - Kompkeksi Standarti - Kodi 0549
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0549

Lokacioni: Kompleksi Standarti te Fura Qerimit 2

Siperfaqe 66m2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking privat ( Garazhd )
- Depo ne Podrum
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim
- Maqin enve
- Klim

- Posedon Leje ndertimi dhe eshte ne proces te Pranimt Teknik

Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja

Çmimi 68.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »