SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
101392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Kodren e Diellit, ndertim i ri, i posaperfunduar, objekti Puhiza, afer furres Qerimi II, e pamobiluar, ka sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Tel.044 417042
Informata rreth publikuesit
Flora
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »