SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA te POZHEGU MATI 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
101412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Mati 1 ne objektin e Pozhegu brothers.
Banesa eshte ne katin e 1 dhe eshte teresisht e mobiluar me te gjitha te reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »