SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë duplex 120m2 në Dardani - Prishtine
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
101413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.

Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim).

Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. WC
1. Dhomë pune
1. Ballkon me pamje nga parku

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

Banesa gjithashtu posedon edhe podrumin e saj.

Per informata kontaktoni ne numrat e telefonit:

044 150 211
044 419 619
Informata rreth publikuesit
Amrita
Prishtinë
044150211
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »