SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Shitje
Çmimi :
€133,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
420 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
101432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi 3 kateshe me sistem banesor, hymje e perbashket dhe secili kat hymje , 8 ari truall,bodrum,garazh,nxemje qendrore
si dhe dokumenta te rregullta qe nga viti 1980
Informata rreth publikuesit
Blendrit
Prishtinë
049935123
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »