SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
145 m²
ID e produktit :
101446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet objekti me qera 145m katror. Objekti posedon nxemje qendrore Wc si dhe parking para lokalit. Edhte shum i preferuar per mjek eshte ne vend shum te qete. Gjendet ne ortakoll. Cmimi i qerase shum i volitshem .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prizren
044126763
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »