SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
101459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer bllokut te Princeshes, posedon 91 m2 - me dy dhoma gjumi dhe dy banjo, kati III.


Cmimi 59.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »