SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA NE SHITJE NE LAGJEN MARIGONA
Çmimi :
€245,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:36
ID e produktit :
101462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shpia ka nje sipërfaqe prej 7.8 ari në lagjen Marigona 1 te o38-shi.
Sipërfaqia e banushme e shtepis është 600m². Rryma, uji dhe dritaret me roletna jan të perfunduara.
Qmimi: 245 000
Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »