SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE SHET BANESEN
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
ID e produktit :
101463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bajram Kelmendi ndertim i ri,
banesa ka 80 m2 dhe ka: koridorin, banjon, sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi, dhe ballkoni, kati i 3 (trete).
Cmimi 1100 euro m2
044 361 782
049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »