SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Dodona
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
101472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartmenti ka 65 meter katrore dhe është ne katin e parë me pamje te mirë .

- 1 dhome te dites + kuzhine
- 1 dhome te gjumit
- 1 banjo
- koridor
- 1 ballkon
- Apartmenti është i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne .
- Apartmenti ka ujë 24 orë ne ditë te garantuar me rezervar prej 1000 Litra.
- Cmimi 300 euro për muaj
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »