SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit te Sh.F. Iliria - 0550
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
101473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit - Kodi 0550

Lokacioni: Afer Shkolles Fillore ILIRIA

Siperfaqe: 200 m2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati 1

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Koridora
- 1 Banjo

Kati 2

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Koridora
- 2 Ballkona
- 1 Banjo

Posedon:

- Obor 1.5 Ari
- Kati i pare eshte i shtruar me parket
- Dyrt dhe Dritaret te renovuara
- Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003
- Rruga e Asfaltuar

Çmimi 130.000 Euro i Diksutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »