SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 14 Ari ne bibaj te Ferizajt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
ID e produktit :
101482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 14 Ari ne fsh.Bibaj te kopshti i arte gjanesia e rruges 39m me dokumentacion te rregullt si dhe ka uje rrym kanalizim. Shitjen e mundeson Agjensioni patunshmeris Erion per me shume shume informata na kontaktoni ne numrin 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »