SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 BANESA ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
101494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 2 banesa, 2 dhe 3 dhomeshe me qira. Banesat jane plotsisht te mobiluara the te gatshme per banim. TEL: 044 222 185
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prishtinë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »