SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 175m2 tek ,,Princesha
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
175 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
101511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 175m2 tek Princesha perball Banesave te Bardha ne katin e 2.
Banesa ka 2 sallone me kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor te madh dhe 2 ballkone, Gjithcka ne te eshte ekskluzive dhe e kualitetit te larte si: Ngjyra, Mobilje, Dyer, Dritare Llaminati etj
Cmimi pa mobilje eshte 170.000 euro
KRG-Kosova realty Group
tel: 044 173 593, dhe 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com  .
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »