SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
101522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ banesen me qera per familjare,banesa gjindet ne lagjen Taukbashqe afer lluna parkut,eshte ne katin e dyte,dhe ka dhome gjumi,sallon kuzhin dhe banjo

049720930
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
045100429
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »