SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal(Call center)220m2 me qera ne qender te Dodona!Delta
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:57
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
101550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka qene 'call center'dhe ka invertar per ate veprimtari,por eshte i pershtatshem edhe per veprimtari tjera.Cmimi 1000Euro i diskutueshem.Informata044 556 777 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »