SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë (kat shtëpie) 130m2 me qira në Dragodan.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
101581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë (kat shtëpie) 130m2 me qira në Dragodan.
Banesa gjendet afër Restaurant Pinocchio dhe është në katin e I-rë të shtëpisë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Në cmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet si: Rryma, Uji, Ngrohja qëndrore, TV dhe Wi-Fi.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »