SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija 175m2 me qira ne Lagjen Marigona Residence.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:53
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
101606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija 175m2 me qira ne Lagjen "Marigona Residence".
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, podrume, terase dhe oborre.
Shtepija eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »