SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me QIRA ne Lakrishte Kati i 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
101622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me QIra ne lagjen Lakrishte ( mbrapa Procredit Bankes )
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka 75m2. Ka 2 dhoma te fjetjes , sallon me kuzhin . Wc ballkon koridor,

Per me shume kontaktoni ne nr : 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »