SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Dragodan
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
101623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Dragodan.

Banesa eshte ne katin e 1. Ka 2 dhoma fjetjeje ,sallon me kuzhine , wc dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha te rejat oshte e rregulluar shume mire.
Preferohet nderkombetar.

Per me shume kontaktoni : 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »