SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
101632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera, banesa gjendet tek qafa, me saktesisht perball shkolles 'Meto Bajraktari', ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
049 830 703
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »