SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE VETERNIK TE ALBIMALL
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:48
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPIA ME QIRA
Renditja nè 270m²

KATI 1

Sallon
Kuzhinè
Trepezari
Lavanderi (per pastrimin e rrobave)
Garazhè

KATI 2

1 Dhomè gjumi me garderobè dhe banjo vetem
3 Dhoma gjumi
1 Dhomè sporti
1 Banjo e madhe

Oborri ka veranden me skarè (BBQ)
Luhaja per femijè
Parking per disa automjete
Ka nxemje qendrore me rryme ose naftè
Ka 5000 litra rezervuar tè ujit, plus bunarin e thell 27 metra me pompa uji.
I gjithè oborri eshte e rrethuar me rrethojè.

Qmimi: 1600 euro, me gjitha shpenzime inkluziv!

Kontakti:
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »