SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose leshohet me qera banesa ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
101640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka tri dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,tarrace,banje dhe wc.ka rezervuar te ujit,ndodhet ne katin e 6(lifti me kartele).Ka 105m2.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »