SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet biznesi lokalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
101650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes biznesin e lokalit qe ndodhet te kafet e vogla prishtine.
lokali eshte i hapur dhe punohet cdo dite. nuk eshte mbydhur asnjehr dhe nuk ka deshtu si biznes.
Informata rreth publikuesit
rezart
Prishtinë
044255317
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »