SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTETA SHET BANESEN TE S.SPORTI
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:19
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
101655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te S. Sporti mbrapa hotel Siriusit . Banesa eshte ne katin e peste (V) dhe ka 67m2 : koridorin, banjon, nje dhome gjumi , sallonin , kuzhinen, ndaras e mobiluar komplet . Cmimi : 65000 euro . Tel: 044-361-782/ 049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »