SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te VIP Tregetia - Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
101667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Arberi ish Dragodan te banesat e VIP Tregetise.
Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje
1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo (njera banjo eshte ne dhomen e gjumit)
1 Terase
1 Garazhe per veture
Info: 049 222 303

Cmimi fix .300ePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »