SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Komuna e Re - Dragodan
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
101692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira afer komunes se re, banesat e Tregetise.
Banesa eshte ne katin e pare, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase
Info: 049 222 303Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »