SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA PERBALLE HOTEL GRANDIT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
101702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen ne qender te Prishtines perballe Hotel Grandit ne bllokun avalla,gjindet ne aktin e 4-te eshte super e mobiluar dhe ka kete renditje ne brendi:

-sallon
-kuzhine
-dy koridore
-dy dhoma gjumi
-banjo
-terase me pamje nga Sheshi ''Zahir Pajazit"
Banesa i posedon te gjithe per nje banim te rehatshem.
Cmimi mund te diskutohet

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.fet
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »