SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 80 m2 ne HIG Center
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:22
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
101716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
Qenderimin ditore
Dhomen e femijeve
Dhomen e gjumit per Prinder
Banjo te madhe
Wc ndihmese
Shpajz
Teras

Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, )
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa

Mundesi te pageses edhe me keste!
Vendi: Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Investitore: HOXHA Invest Group

Per qdo info shtes mos hezitoni te kontaktoni ne:

donamustafa2@gmail.com
Tel: 049 105 203
Ju mirepret :Liridona Mustafa
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »