SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 91m2 ne Bregun e Diellit, te STANDARTI.
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
101780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2 ne Bregun e Diellit, te STANDARTI.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, terase, podrum dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluer dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 99000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr. 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »