SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia te Mati 1,
Çmimi :
€205,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:09
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hapësira e shtëpisë 310m², tre katëshe P+2 (Bodrumi dhe dy kate banimi) të ndërtuara në vitin 2011 në Hapësirën prej 4 ari oborr.
Bodrumi ka Garazhe dimensioni 6.4X3.7 me dyer automatike dhe bodrum për hapësirën e nxehjes qendrore, Garderobë dhe WC, Pingpong.
Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje moderne, TVkabllovik - Ipko, internet, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush.
Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde,TV/kabllo/ Internet, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikan, ballkondhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.
Ngrohje qendrore te sistemit vaillant me rryme dhe me peletdhe sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).
Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin me kompaninë Besa Security/kontrata mujore prej 25€.
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujësjellësit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapësirë e veçante.
Alternative e rrymës është me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Internet dhe Alarm.
Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe përnjë veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).
Preferojmë çifte familje dhe familjar nga stafi i ambasadave, zyrave diplomatike, etj.

Çmimi për shitje i shtëpis është 205.000€

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »